• Thamen PH4 BASEBALL zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Flart, ManuelTechnische stafCoach
    Greft, Jeremi van derTechnische stafAssistent-Coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dekker, Isabelle HelenaTeamspeler
    Flart, Sen LesleyTeamspeler
    Koch, DeanTeamspeler
    Milburn, LiamTeamspeler
    Sluyk, LeviTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 aug. 10:30Thamen PH4 - Olympia Haarlem PH1Sportpark Vuurlijn
    23 aug. 10:00Hoofddorp Pioniers PH5 - Thamen PH4Sportpark Pioniers
    27 aug. 18:00RCH-Pinguins PH1 - Thamen PH4Heemsteedse Sportparken
    30 aug. 10:30Thamen PH4 - Badhoevedorp PH1Sportpark Vuurlijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    31 jul.Thamen H1 - The Herons H19 - 8
  • Poulestanden Thamen PH4 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia Haarlem PH111007612
    2Badhoevedorp PH100000000
    3Ban Topa Future Stars PH100000000
    4Hoofddorp Pioniers PH500000000
    5Thamen PH400000000
    6RCH-Pinguins PH1100167-10