• Thamen DS2 SOFTBALL donderdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beers, PetraTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruin, Wilma deTeamspeler
    Gasseling, RoosTeamspeler
    Geestman, KirstenTeamspeler
    Mevius, HelenTeamspeler
    Pierre, RaisaTeamspeler
    Rekum-de Beij, Linda vanTeamspeler
    Rijswijk, Lana vanTeamspeler
    Rikken-Evers, MartineTeamspeler
    Schotman, MadelonTeamspeler
    Vermeulen, JoletteTeamspeler
    Vriens, AnneTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 aug. 20:00Thamen DS2 - Alcmaria Victrix DS1Sportpark Vuurlijn
    20 aug. 19:30Herons/Sparks - Thamen DS2Sportpark Vuurlijn
    26 aug. 20:00DSS DS3 - Thamen DS2Pim Muliersportpark
    3 sep. 20:00Thamen DS2 - Quick Amersfoort DS2Sportpark Vuurlijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    31 jul.Thamen H1 - The Herons H19 - 8
  • Poulestanden Thamen DS2 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen DS31100150152
    2Herons/Sparks11002412122
    3HCAW/Zuidvogels DS11100143112
    4Flying Petrels DS1110010192
    5Amsterdam Pirates DS300000000
    6DIO DS100000000
    7DSS DS300000000
    8Thamen DS200000000
    9Alcmaria Victrix DS110011224-120
    10Quick Amsterdam DS11001015-150
    11Quick Amersfoort DS22002424-200